Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

 • 13,00 € - 22,00 €

Atsiliepimai

Atsiliepimai

 • Išskirtinai magiško kvapo Kubos naktys, žvakės ir namų kvapo rinkinys, kurį gavau dovanų iš Make a Present. Noriu pagirti už dovanos įteikimo originalumą ir gebėjima nustebinti netikėtai, bet labai maloniai. Oo kvapas, norisi užuosti vėl ir vėl. Ačiū!

Mamos dienos dovanos

Viso yra 2 prekės

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

 • 13,00 € - 22,00 €

Aktyvūs filtrai

 • Kvepianti žvakė "Kubos naktys" MAXI
  18,32 € Regular price 21,55 €

  Prekes išsiųsime per 1-2 d.d nuo užsakymo pateikimo. Taip pat galimas atsiėmimas Vilniuje tą pačią dieną. Nuo užsakymo pateikomo prekes suruošime per 4-6 valandas.

  "Kubos naktys" kvapas nukelsiantis jus į Karibų jūros pakrantę, baltas smėlis, siūbuojantys palmių lapai ir ore tvyro cigarų kvapas. Jeigu jūs negalite nuvykti į Kubą, Kuba gali atvykti į jūsų namus.

 • Prabangios muilo gėlės
  13,97 € Regular price 19,95 €

  Prekes išsiųsime per 1-2 d.d nuo užsakymo pateikimo. Taip pat galimas atsiėmimas Vilniuje tą pačią dieną. Nuo užsakymo pateikimo prekes suruošime per 4-6 valandas.

  Šios vonios gėlės yra nuostabi dovana, kuri tikrai pradžiugins jums brangų žmogų. Gražiai supakuotos muilo gėlės yra puiki dovana įvairiomis progomis. Norite nustebinti savo dovana? Rinkitės muilo gėles! Muilo gėlės tinkama gimtadienio dovana, vestuvių, Kalėdų progomis ar tiesiog nustebinti savo mylimą žmogų. Nepamirškite palepinti ir savęs, pasidovanokite sau vonios spa malonumą.