Atsiliepimai

Atsiliepimai

  • Išskirtinai magiško kvapo Kubos naktys, žvakės ir namų kvapo rinkinys, kurį gavau dovanų iš Make a Present. Noriu pagirti už dovanos įteikimo originalumą ir gebėjima nustebinti netikėtai, bet labai maloniai. Oo kvapas, norisi užuosti vėl ir vėl. Ačiū!

Apie mus Džiaugiamės, kad apsilankėte Makeapresent.lt internetinėje dovanų parduotuvėje. Maloniai kviečiame susipažinti su mūsų kruopščiai atrinktu, kokybiškų prekių asortimentu. Didžioji dalis elektroninėje parduotuvėje parduodamų prekių yra tinkamos dovanoti pačiomis įvairiausiomis progomis. Visas prekes galime supakuoti kaip dovanas ir pristatyti tiesiogiai jų gavėjams.

Mūsų pirkėjai

Makeapresent.lt el.parduotuvėje renkasi ieškantys kokybiškų, originalių ar praktiškų dovanų pirkėjai, patiriantys dovanojimo džiaugsmą. Pas mus kažką savito ir mielo randa norintys apdovanoti savo mylimus žmonės, mažuosius šeimos narius, artimuosius, kolegas ar bičiulius. Su meile ir dėmesiu išrinkta dovana stiprina tarpusavio ryšius, kuria šventinę atmosferą, nustebina, pradžiugina parodytu dėmesiu, padeda pažinti žmogaus pomėgius bei skonį.

Mūsų prekės

Dauguma mūsų parduodamų prekių gali pasitarnauti kaip dovanos idėja pačiomis įvairiausiomis progomis. Turime kokybiškų produktų moterims, vyrams bei vaikams - nuo praktiškų, kasdien naudojamų daiktų, iki proginių, išskirtinių prekių. Prekiaujame Lietuvos ir užsienio gamintojų drabužiais ir aksesuarais moterims, grožio produktais, stilingomis detalėmis namų jaukumui bei interjero akcentais, kūdikių prekėmis bei dovanų rinkiniais, visų lyčių ir amžiaus atstovams.

Mūsų komanda

Prieš pasiekdamas gavėją bei tapdamas dovana, kiekvienas Makeapresent.lt asortimento produktas praeina mūsų komados narių kokybės patikrą bei prisilietimą. Mūsų komanda puikiai žino, kokį džiaugsmą sukelia estetiškai ir išradingai pateikta dovana. Rūpestingai pakuojame dovanas bei dovanų rinkinius, užrašome pirkėjų palinkėjimus kortelėje ar atviruke dovanos gavėjams. Dirbame atsakingai ir skiriame ypatingą dėmesį kiekvienos mūsų elektroninėje parduotuvėje įgytos prekės pakavimui bei greitam pristatymui adresatui.

Dovanokite emocijas su Makeapresent.lt