Atsiliepimai

Atsiliepimai

  • Išskirtinai magiško kvapo Kubos naktys, žvakės ir namų kvapo rinkinys, kurį gavau dovanų iš Make a Present. Noriu pagirti už dovanos įteikimo originalumą ir gebėjima nustebinti netikėtai, bet labai maloniai. Oo kvapas, norisi užuosti vėl ir vėl. Ačiū!

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Babor

Tikslios odos priežiūros, menas pagamintas Vokietijoje.

BABOR yra tarptautiniu mastu pirmaujantis profesionalios kosmetikos prekės ženklas, kuris iki šiol yra šeimos valdomas verslas. Dabar įmonei vadovauja trečioji savininkų šeimos karta.

Siekdama patenkinti aukščiausius klientų poreikius, „BABOR“ remiasi daugiau nei 60 metų patirtimi odos priežiūros srityje. Pagaminta Vokietijoje: visi moksliniai tyrimai, plėtra ir gamybos veikla vykdoma tik bendrovės būstinėje Achene.

Būtent todėl, kiekvienas produktas nuo idėjos iki pakuotės atspindi kokybės pažadą, apjungiant mokslą, tikslumą ir efektyvumą.

Aplinkos apsauga yra BABOR tvarumo filosofijos dalis. Tarpdisciplininė tvarumo komanda nuolat tikrina procesus ir kuria dar tvaresnio darbo sprendimus. Mūsų dėmesys sutelktas į „ekologišką gamybą“. Sako Babor gamintojai.

Aktyvūs filtrai